5 Beds
5,810 sqft
$8,750,000
2308 Bridle PATH Austin TX, 78703
Price per sqft
$1,506.02
Built in
1934
Property size
5,810 sqft
MLSⓇ ID
9060328
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
6
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
0.74 Acres
Other property details
Taxes
$76,044