1 Bed
1 Bath
528 sqft
$425,000
1909 College ROW Austin TX, 78702
Price per sqft
$804.92
Built in
1939
Property size
528 sqft
MLSⓇ ID
8413948
Interior features
Bedrooms
1
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.1 Acres
Powered byLuxury Presence