3 Beds
2 Baths
1,229 sqft
$3,195/month
1807 Barbara ST Austin TX, 78757
Price per sqft
$2.60
Built in
1959
Property size
1,229 sqft
Property type
Residential
Garages
1
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1086703
Available from
June 1, 2026
Lot Size
0.21 Acres
Other property details
Garage Spaces
1
Powered byLuxury Presence