5 Beds
4 Baths
5,149 sqft
$9,500/month
4008 Sugarloaf DR Austin TX, 78738
Price per sqft
$1.85
Built in
2006
Property size
5,149 sqft
MLSⓇ ID
6667383
Available since
April 22, 2026
Interior features
Bedrooms
5
Lot Size
0.34 Acres
Other property details
Garage Spaces
3
Powered byLuxury Presence