4 Beds
3,926 sqft
$799,980
170 Eaton LN Austin TX, 78737
Price per sqft
$203.76
Built in
2005
Property size
3,926 sqft
MLSⓇ ID
2405395
Lot Size
0.34 Acres
Other property details
Taxes
$17,427
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Quarterly
Garage Spaces
3
Powered byLuxury Presence