3 Beds
2,851 sqft
$1,750,000
2712 Hillview Green LN Austin TX, 78703
Price per sqft
$613.82
Built in
1994
Property size
2,851 sqft
MLSⓇ ID
6628709
Lot Size
0.07 Acres
Other property details
Taxes
$22,598
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
Powered byLuxury Presence