3 Beds
3 Baths
2,833 sqft
$2,250,000
1407 Wild Cat HOLW West Lake Hills TX, 78746
Price per sqft
$794.21
Built in
1955
Property size
2,833 sqft
MLSⓇ ID
3306506
Lot Size
0.35 Acres
Powered byLuxury Presence