4 Beds
3 Baths
2,101 sqft
$1,890,000
1809 Barton Hills DR Austin TX, 78704
Price per sqft
$899.57
Built in
1984
Property size
2,101 sqft
MLSⓇ ID
6918297
Lot Size
0.35 Acres
Other property details
Taxes
$25,742