4 Beds
4 Baths
3,153 sqft
$2,075,000
6100 Gena CT Austin TX, 78757
Price per sqft
$658.10
Built in
2021
Property size
3,153 sqft
MLSⓇ ID
3866991
Lot Size
0.33 Acres
Other property details
Taxes
$31,700