3 Beds
2 Baths
1,462 sqft
$485,000
14501 Falcon Head BLVD # 20 Austin TX, 78738
Price per sqft
$331.74
Built in
2011
Property size
1,462 sqft
Property type
Residential
Garages
1
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
6242795
Lot Size
0.18 Acres
Other property details
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
1
Powered byLuxury Presence