3 Beds
1 Bath
1,235 sqft
$675,000
4802 Rowena Ave Austin TX, 78751
Price per sqft
$546.56
Built in
1935
Property size
1,235 sqft
MLSⓇ ID
7674122
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.22 Acres
Powered byLuxury Presence