4 Beds
3,540 sqft
$2,825,000
32 Sundown PKWY Austin TX, 78746
Price per sqft
$798.02
Built in
1978
Property size
3,540 sqft
MLSⓇ ID
2341097
Lot Size
1.06 Acres
Other property details
Taxes
$25,018
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
3
Powered byLuxury Presence